کتاب گربه بلیتس

اثر رابرت وستال از انتشارات اسم - مترجم: مسعود امیرخانی-داستان جنگی

گربه های سیاه موفق می شوند، یا به این اعتقاد هستند که بسیاری از مردم که زندگی خود را با برخورد با گربه به نام لرد گورت تغییر یافته است. لرد گورت یک گربه عادی است: او دارای قدرت جادویی نیست و به ندرت چیزی بیشتر از آنچه گربه های دیگر می توانند انجام دهد. هنگامی که استاد او خانه خود را برای جنگ با آلمانی ها در جنگ جهانی دوم برگرداند، لرد گورت تصمیم می گیرد او را دنبال کند. در طی سفرهای او، گربه سیاه با یک داوطلب تنها در سپاه پاسداران، یک مهاجم سرباز، یک کارتر سالخورده و یک بیوه جوان جنگ دوستانه است. لرد گورت، توسط یک گیرنده عقب یک هواپیمای بمب افکن، توسط مأموریت های متعدد در سرتاسر دشمن پرواز می کند. پس از بسیاری از پرواز های موفق، شکار بی سر و صدا از بین می رود؛ او و اسلحه های عقب مجبور به فرار از فرانسه شده اند. با کمک جنبش های مقاومت اسپانیا و فرانسه، مرد و گربه به انگلستان بازگشتند، جایی که لرد گورت با استاد او دوباره متحد شد. هر یک از این دیدگاه های مردان و زنان در زمان جنگ به اندازه مروارید کامل است.


خرید کتاب گربه بلیتس
جستجوی کتاب گربه بلیتس در گودریدز

معرفی کتاب گربه بلیتس از نگاه کاربران
پس از خواندن دوم، افکار من بدون تغییر باقی می مانند. خواندن عالی برای دوستداران گربه ها و دوستداران حیوانات به طور کلی، و همچنین یک داستان ماجراجویی خوب است. نویسنده به ارمغان می آورد وحشت از Blitz در Coventry و بسیاری دیگر از وحشت جنگ است. ارزش برای خواندن یک بار سوم، که من باید در یک سال یا دو بار ... سرنوشت اجازه.

مشاهده لینک اصلی
پدرم در سال گذشته بازنشسته شد و در طی بررسی پرونده هایش متوجه شد که من در حال خواندن رکورد خواندن پایدار خود را از زمانی که در کلاس بودم پیدا کردم. من فکر کردم جالب بود که ببینم چه اتفاقی افتاد وقتی که من 13 ساله بودم. خواندن خلاصه طرح در آن نقطه من به یاد آن را دوست داشتم، اما من مطمئن نیستم که چقدر! معیارهای دوباره خواندن ارزش دارد.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که همسر متوسط ​​اجازه نداد که یک گربه را به خانه برساند، من در همه چیز گربه را لذت می برم. به هر حال، من Blitzcat یک کتاب YA از Scholastic خواندن. یک روز آن را بخوانید و هنوز هم مرا گریه کرد. برای گربه و صاحبانش خوشحال می شود. برای YA طعم خوبی از جرقه و شجاعت که بریتانیا را از طریق سالهای 1940 و 41 دریافت کرد.

مشاهده لینک اصلی
وای، فقط چیزهای دیگری درباره نازی ها خواندن و ناگهان از این جا دور شدم که در آن یاد گرفتم که کلمه blitzkreg را که از این کتاب بود یاد گرفتم. در مورد گربه ای که از طریق مناطق جنگ نازی سفر می کند. ممنونم، به نظر من هیچ اطلاعاتی در مورد جنگ در آن کتاب را نمی دانستم، وقتی آن را در مدرسه راهنمایی می خواندم.

مشاهده لینک اصلی
یک دوست چند سال پیش این کتاب را به من داد. او به من گفت که او آن را خسته کننده و گیج کننده پیدا کرده است، و من می توانم آن را اگر من آن را می خواهم (به دلیل ظاهرا، من لذت بردن از خسته کننده و گیج کننده است). خوشبختانه، من می دانستم که ایده خود را از شاهکار حداکثر دو کاراکتر و صفر است، بنابراین من آن را گرفته و در انتظار خواندن خوب است. این کتاب فوق العاده بود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گربه بلیتس


 کتاب راه بی پایان
 کتاب ماه پنهان است
 کتاب نامه های آقای پاول
 کتاب به جنگ لبخند بزن
 کتاب تفنگت را زمین بگذار
 کتاب میراث