کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود

اثر جودیت کر از انتشارات مروارید - مترجم: روح انگیز شریفیان-داستان جنگی

آنا گفت: «وقتی کشور نداشته باشی مسئله فرق می کند. اگر کشور نداشته باشی دست کم باید با پدر و مادرت باشی.»

به صورت‌های غمگین پدر و مادرش نگاه کرد و گفت: «می‌دانم. راه دیگری نداریم و دارم اوضاع را سخت‌تر می‌کنم. قبلا برام فرق نمی‌کرد که پناهنده باشم. حتی آن را دوست داشتم. فکر می‌کنم دو سال گذشته که پناهنده بودیم بهتر از وقتی بود که در آلمان بودیم. اما اگر ما را پیش عمه بفرستید من خیلی می‌ترسم... من خیلی خیلی می ترسم...»

بابا پرسید: «از چی؟»

«که واقعا احساس کنم یک پناهنده هستم.» و شروع به گریه کرد.


خرید کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود
جستجوی کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود در گودریدز

معرفی کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود از نگاه کاربران
این کتاب یکی از کسانی است که احساساتی به نظر می رسد، به طوری که اگر آنها فقط منتظر نوشتن باشند. Kerrs داستان داستان کودکی خود را تصریح کرده است، و یکی از آن دسته از کلاسیک های جاودان از ادبیات کودک است که مستحق آن است. آنا (جودیت) در آلمان رشد می کند. او یهودی است و پدرش یک نویسنده مشهور است. پس از ظهور نازیسم و ​​آب و هوا در آلمان به طور فزاینده ای شکننده، پدر و مادر او تصمیم به ترک. این کتاب آنا را در طول قسمت اول سفر خود، از آلمان به سوئیس به فرانسه و در نهایت به انگلستان پیوند می دهد. این داستان در تاریکی دورتر ادامه دارد. آنا جوان است و از بسیاری جهات بی گناه است و سفر ما را از طریق چشم او می بینیم. توانایی Kerrs در این کتاب بی حد و حصر است و او داستان را با یک سبک ساده و برازنده ارائه می کند. یک کتاب آرام در بسیاری از نقاط، یادآور سبک از Noel Streatfields یک خانواده Vicarage، اما یکی که سقوط جنگ دائمی بدون رزرو. بخش هایی از این کتاب وجود دارد که من از اولین خواندنم، چند سال پیش به یاد می آورم، و تأثیر آن ها کمتر شده است. به دلیل ماهیت قابل ملاحظه نوشته های کر، سخت نیست که خانواده را دوست داشته باشیم. در طول کتاب، یک مضمون تکراری از خانواده وجود دارد و پیشنهاد تلویحی که آنا نمی داند چه اتفاقی می افتد تا زمانی که همه آنها با یکدیگر هم باشند. این همه می افزاید تا آرمانی ایده آل، و در عین حال باور نکردنی خشن خواندن.

مشاهده لینک اصلی
ما نباید با عنوان و تنظیم فریب خورده باشیم ما قبل از یک روایت در جنگ جهانی دوم برای استفاده نیستیم. این داستان آنا و ماجراهای است، زمانی که همراه با خانواده اش، برگ مادری آلمان خود را پس از رسیدن هیتلر به قدرت برای رفتن و در سوئیس، پس از آن فرانسه و در نهایت انگلستان زندگی می کنند. TÃpicos خودتان را با مشکلات سن و enfrentará دیگر جدی تر با بزرگترین ánimo به عنوان نیاز به یادگیری یک زبان جدید به رفتن به مدرسه و مشاهده friends.The جدید از آنا را پیدا هیتلر را به یک سر و صدای پسزمینه تبدیل می کند که سردرد دیگری را برای والدینش ایجاد می کند، اما همچنین در ابتدای یک سری از وقایع دریا هیجان انگیز است. با وجود شرایط، آنا فکر نمی کند که زندگی او به خصوص دشوار است و این چیزی است که این داستان را به گونه ای مؤثر و دشوار برای پیدا کردن می کند. بر خلاف آنچه که ما در خلاصه داستان خواندن، دوران کودکی آنا در آلمان با خرگوش صورتی او باقی نمی ماند، اما حمل آن را هر کجا va.Reseà ± کامل به آنجا و نسخه من از پورتال در https: / /sidumbledorefueralibrero.com/ ...

مشاهده لینک اصلی
خیلی بیشتر از یک داستان در مورد جنگ جهانی دوم، این است که، بالاتر از همه، داستان یک خانواده پناهنده. علاوه بر این، بازگشت این کتاب در پرتغال بسیار خسته کننده است، نمی تواند خوانندگان را با اهمیت بسیار مورد توجه قرار دهد. به عنوان یاد â € \"و به خوبی â €\" کارلا مایا د آلمیدا در prefácio، ما braços با بزرگترین موج پناهندگان از زمان جنگ جهانی دوم است. à ‰ برای هم به بازتاب، و این کتاب à © نقطه partida.Uma داستان جالب بسیار عالی، به ویژه هنگامی که شما در carácter نیمه autobiográfico، که آیا این £ نظر مربوط به جزئیات تاریخی که ممکن است ناراحت جوان ، اما در پرتره روزانه یک خانواده با قدرت شگفت انگیز. از آلمان به سوئیس، فرانسه و، در نهایت، انگلستان. در این کتاب há بسیاری از شجاعت، اما بالاتر از همه، محبت بزرگ و پیام مهم: تمام está به خوبی از Famalia کامل £ unida.Opinià خدا در من کتاب است: http://deusmelivro.com/critica/quando .. .

مشاهده لینک اصلی
یکی از کتاب های مورد علاقه کودکی من. من این وسواس را مورد تجدید نظر قرار دادم، گرچه از زمان آخرین خواندن آن مدت زیادی بوده است. اما من آن را یک داستان بسیار لمس و فریبنده از اینکه چگونه یک کودک مجبور به فرار از کشور به کشور پس از هیتلر به قدرت در آلمان و سپس شروع به غلبه بر کشورهای دیگر را پیدا کرد. این داستان داستان را با نوعی جزئیات تاریخی که برای یک کودک خسته کننده بود، تحمل نمی کرد، اما هنوز به من یک تصویر واضح از آنچه در آن زمان بود، زندگی می کرد.

مشاهده لینک اصلی
بررسی ویدیوی من: https://www.youtube.com/watch؟v=1JFiK..Which book is so beautiful! من آنا را دوست داشتم، یک کودک که پناهنده می شود، چون او یهودی است، او باید کشور خود را ترک کند ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود


 کتاب میراث
 کتاب جوینده طلا
 کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ
 کتاب دفتر بزرگ
 کتاب دعای دریا
 کتاب دختری در جنگ