کتاب نشان سرخ دلیری

اثر استیفن کرین از انتشارات امیرکبیر - مترجم: غفور آلبا-داستان جنگی

در طی یک جنگ نامشخص، هنری فلمینگ، 18 ساله شخصی، با فرار به یک چوب در کنار آن، از آنچه که در نظر گرفته می شود، یک دلیل گمشده است. او یک گروه از افراد مجروح پیدا می کند که در آن یکی از گروه ها، هنگامی که او می آموزد که گردان خود را نبرد کرده است، هنری احساس گناه می کند. در نتیجه، او به گردان خود باز می گردد و زمانی که یک اپراتور توپ در سرش به او حمله می کند، او مجروح می شود؛ زیرا او نمی خواهد از بازوی او بیرون بیاید. هنگامی که او به اردوگاه می رسد، سربازان دیگر معتقدند که او توسط یک گلوله ای که او را در نبرد می گذراند آسیب دید. صبح روز بعد او برای سومین بار به نبرد می رود. در حالی که به دنبال یک جریان که از آن برای رسیدن به آب است، او از افسر فرمانده می بیند که قوماندانش شهرتی بی نظیر دارد. این افسر به طور معمول درباره قربانی کردن قلم هنری سخن می گوید زیرا آنها چیزی بیش از موانع راننده و حفاری گران نیستند. در نبرد نهایی، هنری یکی از بهترین جنگجویان در گردان خود و همچنین پرچمدار می شود، و سرانجام شجاعت خود را به عنوان یک مرد اثبات می کند.


خرید کتاب نشان سرخ دلیری
جستجوی کتاب نشان سرخ دلیری در گودریدز

معرفی کتاب نشان سرخ دلیری از نگاه کاربران
یکی از آن کتاب ها همیشه در مورد پانتئون ادبیات جنگ صحبت می کنند، بنابراین زمانی که در جنگ داخلی جنگیدم، تصمیم گرفتم آن را بخوانم برای خودم. برای خیلی چیزها خیلی مهم است. چیزهایی که در مورد قرمز بدیان باید احترام بگذارید این است که این یکی از اولین کارهایی است که واقعا به چیزی شبیه جنگ مدرن شیرجه می کند - یعنی نوشتن که در آن اکثریت قریب به اتفاق رزمندگان نوعی اسلحه تفنگ با توپخانه پرواز می کنند. مشکل این است که گاهی اوقات سخت است که به عقب بر گردیم و یک اصل را قدردانی کنیم، پس از دیدن بسیاری از چیزهایی که از آن ساخته شده اند، و من فکر می کنم قرمز بدج از این رنج برده است. برخی از آثار درخشان و جملات تکاملی که واقعا درگیر شده اند، وجود دارد. من هنگامی که جوانان متوقف می شوند با دیدن برخی از پوسته ها، یک توپ توپخانه را ببینند، او فکر می کند که چگونه این @ را به طور ذهنی @ انجام می دهند، و دیگران مانند این هستند، انتخاب کلمه ای است که خیلی نامناسب است و باید عمدا مورد استفاده قرار گیرد. یا شاید فقط به نظر من منسجم به نظر می رسد، زیرا من فکر می کنم به عنوان چیزی مثبت فکر می کنم، اما من فکر می کنم این دست اندرکاران مراقبت های زیادی در جهت هدف گیری از گلوله های انفجاری خود برای مرگ به منظور از بین بردن انسان ها دور. در اینجا، کنفدراسیون، یک حضور برای شما بود: من الان به تو فکر کردم. Boom.The مشکل دیگر با قرمز Badge است که، برای من، آن را فقط سخت به عنوان خوانده شده با توجه به انتخاب سبکانه توسط نویسنده برای هرگز به کاراکتر به نام در روایت مراجعه کنید. شخصیت اصلی فقطthe youth @ است - هرچند دیگران به نام او در گفتگو به او اشاره می کنند، بنابراین شما می دانید نام او هنری فلمینگ است و هر شخص دیگری که به نظر می رسد به همان ترتیب فقط با توضیح یا دیگری اشاره می شود. من مطمئن نیستم که آیا این به معنای این است که پیاده نظام در برابر جنون جنگ یا چیزی که بی فایده است و نامعقول باشد، اما برای خواندن سخت تر از آنکه نیاز باشد، حداقل به چشمانم می رسد. به من یک اسم بدهم که در مغزم نگهداری شود و مهمتر از همه، یک نام به طوری که شما حروف بزرگ و گاه به گاه را برای شکستن یک حکم بدست آورید. در نهایت، مانند بسیاری از کتابهای دیگر، من می خواستم آن را بیشتر دوست داشته باشم. این بد نبود، فقط عالی نبود. من خوشحالم که خواندن آن را دیدم تا ببیند برخی از آنچه که پیش از داستان های جنگ جهانی مدرن به دست آمده است، اما خارج از آن زمینه تاریخی، متاسفانه برای قرمز بجز به نظر نمی رسد.

مشاهده لینک اصلی
ماجراجویی جذاب که دو برابر شدن رمان نهایی ضد جنگ است، در نهایت این کلاسیک را خواند و بلافاصله توسط داستان هنری فلمینگ جوان (که اغلب به عنوان «جوان» در «قرمز بدجوری شجاعت» نامیده می شود) را از بین می برد، برای رفتن به جنگ، با وجود خواسته مادرش. نوشتن استیون کریون از زمان رمان اولین بار در سال 1893 منتشر شده است. فضای ممنوعه جنگ، ایده آل برای سبک است که می تواند به وسیله استانداردهای امروز مطابقت داشته باشد. تناقض قدرتمند داستان است، اما نوشتن هنوز در حال جریان، معتبر و خالی از احساسات است. شخصیت هری پاره شده است، زیرا او هر دو بی رحم و شجاعت را در نبرد تجربه می کند. هر دو احساسات در زمان جنگ به عنوان پاسخهای تقریبا غیرقابل کنترل دیده می شوند و نویسنده نمی تواند قضاوت کند، و به جای این، افکار ظریف، غلبه می گیرند. علامت قرمز شجاعت یک رمان روانشناختی به عنوان داستان جنگی است. با توجه به آنچه که هنری و بسیاری از رفقای او با آن روبرو شدند، خواننده ممکن است به خوبی به سمت درختان نیز چرخید. عکس های جنگی نسبت به رمان های مدرن، به طرز شگفت انگیزی رندر شده اند. در یک صحنه، زخمی شدن مجروحان به مرگ و میر خود (همانطور که هر کسی در جنگ داخلی در زمان جنگ داخلی مجروح شده بود، عمدتا ساعاتی صرف زندگی خویش داشت)، و جوان هنری توصیف یک سرباز او را دید که دارای دو زخم است، با یک دستمال خون خیس شده و دیگری در دست، باعث می شود که این عضو مثل یک شکسته شکسته شود. »همینگویی گفت:« سرخوردگی شجاعت »یکی از بهترین کتاب های ادبیات آمریکایی است.« خواندن جادوگر، به راحتی می بینیم پیشکسازان سبک Himingway: \"رعد و برق\". فرماندهی سربازان خسته، به یک قطار مفقود شده تبدیل شد، درهم و برهم زده شد، با تلاش فرسوده در عبور از گلدان قهوه ای مایع در یک آسمان کم و خشن، راهپیمایی کرد. استفان کریون به آرامی اظهار داشت که می خواهد یک داستان جنگی یادآور کتابهایی که او به عنوان یک پسر خوانده است و به پایان رسید، پنگ داستان ماجراجویی که به عنوان ادبیات خوب و شاید رمان نهایی ضد جنگ است.

مشاهده لینک اصلی
حکم اول: @ سرد از اذهان از زمین عبور می کرد و مه های بازنشسته ارتش را روی تپه ها نشان داد و در حال استراحت بود. @ این کتاب یک نقاشی است. جرثقیل از رنگ ها استفاده می کند، همانطور که Gaugin رنگ ها را در همان زمان استفاده می کند تا مکان های عجیب و غریب خود را در روش های جدید و غیر منتظره ببینیم. در اینجا مکان های عجیب و غریب جنگ میدان جنگ و خلق و خوی ها و اندیشه های داخلی هنری فلمینگ، یک سرباز جوان است که در ارتش به سر می برد و با تجربه های اول، دوم و سوم خود از جنگ می جنگد. @ این عجله ی ناخوشایند بود مجموعه ای از مردان در آلودگی گرد و خاکی و بیش از یک بنای سبز و زیر یک آسمان یاقوت کبود ....خورشید قرمز در آسمان مانند یک وفل جاگذاری شده بود. @ البته علامتred از شجاعت @ یک نبرد است زخم که ثابت می کند او @ skedaddled @ در اولین شکست خود را. او آن را از یکی از بچه هایش که نیز فرار می کند، می گیرد. این بخشی از آنچه مادرش به او می گوید که به ارتش می رود: برای مراقبت از همه، مراقب باشید و انتخاب کنید. چند تن از مردان بد در ارتش، هنری وجود دارد. ارتش امی وحشی می کند و آنها بهتر از سرازیر کردن یک چاقوی جوان مانند شما نیستند، زیرا هرگز از خانه خیلی دور نشده اند و دارای مادرانی است که یاد بگیرند و قسم بخورند. هنری از مردم آنها را پاک کن. @ مقایسه و کنتراست: سخنرانی پولونیوس به لره در هملت. @ این بالاتر از همه چیز و غیره @ التماس دوباره هارولد Bloom.Last جمله: @ بیش از رودخانه یک پرتو طلایی از خورشید از طریق میزبان ابرهای بارانی سرب بود. @ (فکر می کنید در مورد آن.)

مشاهده لینک اصلی
این رمان اساسا مربوط به یک مرد جوان است که به جنگ میرود. نوشته شده توسط نویسنده ای که هرگز جنگ را تجربه نکرده بود، اما معتقد بود که می تواند یک رمان جنگ بهتر از آنچه که در حال حاضر در دسترس است، بنویسد. اگر تاریخ هر گونه نشانه ای است - او به عنوان کتاب کلاسیک است (به همین دلیل است که من آن را بخوانید). من از این داستان لذت می برد! من قطعا آن را توصیه می کنم. من نمی خواهم بیش از حد حرف بزنم در مورد آنچه شخصیت اصلی ما می گذرد، این بررسی را خیلی کوتاه می کند. سبک نوشتار بسیار مایع بود و داستان بسیار آسان بود. با این حال، به خاطر داشته باشید که من این کتاب ها را با چشم غیرمسلح نمی خوانم و فقط سعی می کنم از این داستان لذت ببرم. من می توانم بگویم که کریین یک روح عمیق را جستجو کرد تا بتواند چگونگی برخورد شخصیت او با اولین و پس از آن، برخورد با نبرد واقعی را بررسی کند. با این حال، در همان زمان به نظر می رسد روشن است، بر اساس برخی از حوادث در کتاب، که او هیچ ایده واقعی از زندگی است که به عنوان یک solider است. برای یک پسر که هرگز جنگ دیده بود هر چند او یک کار عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
اولا اجازه دهید بگویم من برای نوشتن سبک جرنگ نرفتم. چیزی درباره ساختار حکمش وجود داشت که گاهی اوقات به من فشار آورد و به معنای آن به یاد آورد. علاوه بر این، عادت دیوانه کننده ای که ناگهان شخصیت جنگ ها و حملات را به همراه داشت گفت: \"من فکر می کنم این یک تصویر باور نکردنی از آنچه که در ضخامت یک نبرد است - آنچه شما احساس می کنید، شنیدن، دیدن، بو. امیدوارم هرگز چنین واقعیتی را تجربه نکنم! جرج همچنین کار شگفت انگیزی از توصیف احساسات درونی یک پسر جوان انجام داد که هرگز شجاعتش را پیش از آن ندیده بود - آشفتگی درونی شک و تردید، سرزنش، خشم و ترس. من می توانم بفهمم چرا این رمان هنگامی که برای اولین بار منتشر شد ایجاد چنین هم بزنید. با این حال، داستان تلخ، یکی از آن است که به خصوص افزایش نیافته است. من عادت ندارم دوباره آن را بخوانم اما من خوشحالم که یک بار خواندید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشان سرخ دلیری


 کتاب بانوی پستچی
 کتاب سفر های بسیار به هایدلبرگ
 کتاب کودکان هم غیر نظامی هستند
 کتاب فرانکشتاین در بغداد
 کتاب وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود
 کتاب نیمه ی یک خورشید طلایی