کتاب مادر

اثر پرل باک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: محمد قاضی-داستان جنگی

یکی از بهترین رمانهای باک در Dickensian در حوادث حماسی خود، یکی از زنان دهقانی نامعلوم در چین پیش از انقلاب است. بدون هشدار، شوهر بی سواد او را رها می کند. با توجه به تجربهای که به دست آورده شده است، او برای کار کردن در زمین، سه فرزند خود را به تنهایی و به خاطر مادرش، مراقبت می کند. برای نجات چهره با همسایگانش، وانمود می کند که شوهرش در حال مسافرت است و نامه های خود را به نام خود امضا می کند. فرزندانش در محاصره فقر، ناامیدی و رو به رشد دروغ به منظور محافظت از خانواده، فرزندان خود رشد می کنند و فقط با حمایت از اراده نابود کننده مادر خود به جامعه می رسند. داستان فراموش نشدنی از قدرت یک زن و یک افسانه قابل توجه در مورد نقش مادران، این رمان یک دستاورد قدرتمند استاد داستان داستان قرن بیستم است. این کتاب دارای یک بیوگرافی نشان داده شده از مروارید S. Buck از جمله تصاویر نادر از املاک نویسنده است.


خرید کتاب مادر
جستجوی کتاب مادر در گودریدز

معرفی کتاب مادر از نگاه کاربران
به همین ترتیب، مادران یک کتاب خوب هستند. بسیاری از معایب را برطرف کردم: داستان ناهموار است و جریان نمی یابد، شخصیت ها به نظر می رسید کسل کننده و فاقد عمق است و صحنه هایی وجود دارد که مانند اپرا صابون هستند. مادران یک رمان در مورد اینکه چگونه یک عمل می تواند سرنوشت خود را شکل دهد و چگونه پنهان کردن این عمل می تواند پیامدهای در آینده است. با وجود نقص، من خوشحالم که این کتاب را خوانده ام. برنت بنت یک نویسنده عالی است و می داند چگونه صحنه را جشن می گیرد و می بینم که چرا بسیاری از مردم مادران را دوست داشتند. همانطور که گفتم این یک رمان بی رحمانه نیست، اما من احساس کردم که قلب کمبود دارد. آیا بریت بنت را بیشتر بخوانید؟ قطعا استعداد و ایده های زیادی دارد بنابراین امیدوارم بعدا به آینده برسم.

مشاهده لینک اصلی
مادران، گروهی از زنان مسن تر از زنان، در کلیسای آپارتمانی آپارتمان هستند. آنها همه را می بینند. همه را بشناس پس وقتی پسر پرستاران با نادیا که مادرش تنها شش ماه قبل زاده شده بود، با خود می انداخت، درست است؟ در طول سالها ما مادران را در کلیسا زندگی می کنیم، تماشای نمایش نادیا و لوکوس را به نمایش می گذاریم. من نمی توانم آن را پایین بیاورم. Id می گویند این کتاب خود را در کتاب های سال گذشته تاسیس کرده است و اولین آن است. باور نکردنی

مشاهده لینک اصلی
3،5 ستاره بنابراین من می توانم با توجه به 4، اما من آن مرد که می خواهد به حرکت در برابر جریان است.این یک واقعا واقعا جامع اولین. به اندازه کافی در حال انجام است، گفتگوها خوب هستند، من هرگز آزار و اذیت و یا هیچ چیز دیگری نیست. اما از عمق، یک درخشش، ابعادی برای بلند کردن آن به سمت قفل مورد علاقه ام استفاده کرد و آن را فراموش نشدنی کرد. اما من قصد دارم پیگیری آن را بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
ستاره ای کافی برای ارزیابی این کتاب وجود دارد. من خیلی طول کشید تا چیزی را خیلی دوست داشته باشم و در هر صفحه چند خطی نپرسیدم. اگر بلافاصله آن را انتخاب نکنید، صادقانه از دست می دهید.

مشاهده لینک اصلی
آرام و آمپول ملانکولی درباره دختران مادربزرگ خواند. بسیار خوب، خوب. توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادر


 کتاب ۱۴
 کتاب زنبورهای خاکستری
 کتاب سلاخ خانه شماره پنج
 کتاب هرگز نیفت
 کتاب در هزار تو
 کتاب نامه هایی از فانوس دریایی