کتاب فرشته سکوت کرد

اثر هاینریش بل از انتشارات نشر نون - مترجم: سعید فرهودی-داستان جنگی

ترجمه فارسی رمان «فرشته سکوت کرد» نوشته‌ی هاینریش بل، نویسنده‌ی آلمانی برنده‌ی جایزه‌ی نوبل، توسط «سعید فرهودی» در نشر نون منتشر شده است. این رمان که درحقیقت اولین رمان هاینریش بل به شمار می‌آید، در سال‌های ۵۱-۱۹۴۹ نوشته شده است. داستان این اثر در هشتم ماه مه ۱۹۴۵ - روز تسلیم آلمان- آغاز شده و تا مرکز ویرانه‌های یک شهر بزرگ به پیش می‌رود... این کتاب هم‌چون سرچشمه‌ای نیرومند خاطرات بل را نمایان می‌سازد. او در این رمان هستی انسان را در نقطه‌ی‌ صفر نشان می‌دهد؛ یک سرباز جعلی و گریخته از جنگ به شهر بمباران‌شده‌ی‌ خویش بازمی‌گردد، برای جستن نان، برای یافتن سرپناه و برای دیدن انسان. این داستان عشقی با سکوت نسل بازگشته به وطن کاملا هماهنگی داشت، نسلی که خوب می‌دانست در این دنیای وانفسا میهنی وجود ندارد و این کشف او بود. این اثر چیزی است شبیه به «فاوست» با برخورداری از جذابیت توصیفی خوب.
ترجمه این کتاب نامزد کتاب سال در سال 1394 شده است.


خرید کتاب فرشته سکوت کرد
جستجوی کتاب فرشته سکوت کرد در گودریدز

معرفی کتاب فرشته سکوت کرد از نگاه کاربران
نوشتن زیبا

مشاهده لینک اصلی
بول با این رمان به ما کمک می کند تا بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم، وضعیت غم انگیز آلمان را بهتر و عمیق درک کنیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بسیار افسرده که پس از جنگ جهانی دوم بمباران شده است

مشاهده لینک اصلی
قبل از اینکه تمام این کتاب را فراموش کنم، بعد از اتمام بعد از رومولوس و سپس رومولوس، پدر من، باید چند یادداشت را در اینجا بخوانم. این کتاب ها در مورد زندگی پس از فرار از اروپا پس از جنگ جهانی دوم نوشته شده است. فرشته بی صدا در مورد اولین روزها در کلن پس از آلمان است. این شهر به ویژه توسط بمبگذاری های متفقین ویران شد. رول اول بولز بود و او ناشر نبود. برای این موضوع آسان است. من او را جمع آوری می کنم به عنوان وجدان پس از جنگ Germanys شناخته شده است و مشخص نیست که آلمان می خواهد یکی را داشته باشد. به عنوان یک تعداد زیادی از نازی ها و نیز هواداران باید در بازسازی به خوبی سیاسی و اقتصادی کار کنند، می توان دید که بازار برای چنین کتابی در بهترین حالت نامطلوب خواهد بود. و با این حال، یک نفر نمی تواند دقیقا بگوید که او نیز به هموطنان خود گیر کرده است. او یکی از بدکاران ثروتمند را نشان می دهد که قبل از آن، در طول و پس از جنگ بد است. اما همین. همه چیز خوب است به نظر می رسد که فرد بد گویی به اندازه کافی برای توضیح افزایش و گسترش ناخودآگاه ناخوشایند بود. امیدوارم که وجدانش هر لحظه در کارش قوی تر شود. در اینجا: https: //alittleteaalittlechat.wordpre ...

مشاهده لینک اصلی
Trümmerliteratur در هر معنی واقعی کلمه - کوتاه، بینش تقریبا مستند مانند به روز پس از جنگ اوایل: خیابان در حال حاضر غیر قابل تشخیص از Häuserskelette بمباران در افق و افرادی که قوانین زندگی را دنبال کنید، سعی کنید weiterzuführen وجود آنها است. به سختی صحبت از جنگ است، با این حال، دکوراسیون ناهموار شهر به اندازه کافی معنی دار است. این عنصر انسانی است که به جلو gerückt است - طعم مانند نان، چگونه بی گناه یک شب از عشق و چگونه به نوشیدن شراب و همدلی در یک اتاق سکولار که در آن سقف سقوط قطرات باران و نگاه کردن به قطره قطره شدن در خارج وجود دارد تند می شنود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرشته سکوت کرد


 کتاب شوایک
 کتاب در غرب خبری نیست
 کتاب پی یر و لوسی
 کتاب ماه پنهان است
 کتاب کودکان هم غیر نظامی هستند
 کتاب حاجی مراد