کتاب سیمای زنی در میان جمع

اثر هاینریش بل از انتشارات آگه - مترجم: مرتضی کلانتریان-داستان جنگی

«سیمای زنی در میان جمع» برجسته ترین اثر بُل است و آکادمی سوئد زمانی که در سال ۱۹۷۲ جایزه نوبل ادبیات را به او تقدیم کرد، این رمان را جامع آثار او معرفی کرد


خرید کتاب سیمای زنی در میان جمع
جستجوی کتاب سیمای زنی در میان جمع در گودریدز

معرفی کتاب سیمای زنی در میان جمع از نگاه کاربران
کتاب را برای بار دوم خواندم و تموم کردم و بیشتر دوستش داشتم. بار اول بیشتر مجذوب توانایی نویسننده در بیان و گزارش احساسات زنانه شده بودم. ااینبار ولی کتاب برایم قصه آدمهایی بود. هانریش بل گفته که کتاب داستان زندگی زن 40 ساله ست که بار سنگین یک زن آلمانی از 1922 تا 1970 را بر دوش دارد. بنظر من کتاب داستان یک نسل آلمان است که این بار را هر کدام بر دوش دارند، و وقتی که همه با هم زیر بار می روند نیز ار بار تک تک شان کاسته نمی شود. از آخر کتاب که نگاه کنیم، داستان یک زن معمولی که پسرش در زندان است و بزور گذران زندگی می کند و مورد هجوم انواع طعنه هاست. این لنی ست. کسی که در کتاب حرفی نمی زند بجز چندین جمله نقل قول شده، و از او کمتر از هر کس دیگری بطور مستقیم عملی سر میزند. به بهانه لنی ، بیش از 100 شخصیت مختلف، از هر نوع فکر و سلیقه و نگاهی که بخواهید در این کتاب تصویر شده اند. رنج جنگ را نه از زبان غالب و مغلوب بیان می کند. آن دو مصاحبه آخر نویسنده یکی با سرمایه دار آلمانی و دیگری سرباز زندانی روس مانیفست زشتی و پلشتی جنگ است. از زبان هر دو طرف که با اشکهای هر دو نفر پایان می یابد و با اشکهای هر کسی که درک کند درد این دو را. هانریش بل بسیار تواناست. در استفاده از سبکی که می تواند موجب از دست رفتن وزن ادبی کارش بشود، یعنی دخالت مستقیم در گفتن داستان با انتخاب شیوه گزارش گری . و نه تنها این نشده بلکه نویسنده خود بخشی از قصه ست با آن تیکه های جذابش. طنر نویسنده عالی ست. شخصیت ها بخوبی پردازش شده اند، همه بخوبی تصویر می شوند، تصویر خودشان، خانه و اتاقشان، رفتار و عقایدشان و همه را بخوبی می توانید در کنار خود داشته باشید. نگاه روانشناختانه و پرداختن به جزیی ترین مسائل روانی در رابطه های مابین آدم های کتاب از دیگر جذابیت های کتاب و نشانه هوش و توانایی خاص هانریش بل است. بنظرم ملت آلمان به او مدیون است که زشتی جنگ را از درون کشور آغازگر جنگ به این خوبی به همه نشان می دهد تا آنجا که آدم براحتی با مردمان آلمان همدردی می کند. کتاب پر از جمله های خوب است که شما را به فکر فرو برد، پر از صحنه های تصویری عاشقانه که لبخند بر لبتان بنشاند. پر از تیکه به کلیسا و اجزاب چپ و راست و اخلاق گرایی که بتوانید باهاش بخندید. و پر از بخش های معما گونه که هنوز فکر می کنم که این آدم برای چه در کتاب آمده بود؟> کلمانتین نشان چیست که حتی جای نویسنده را می گیرد؟ لنی بجز مشخصه ظاهری و سینه های زیبایش در ذهن من په تصویری دارد؟ و این دست سوالات که زیاد است. ماحصل رابطه یک آلمانی با یک روس در زندان است و ماحصل رابطه همان آلمانی با یک ترک در راه ورود به دنیا. دختر شایسته آلمان بعنوان نماد آن کشور میخواد از این تلفیق فرهنگ ها چه بسازد؟ آیا اصلن میخواهد چیزی بسازد؟

مشاهده لینک اصلی
چه داستان قشنگى،داستان آن زن جوان آلمانى،كه براى يافتن محبوبش با دوچرخه از اين اردوگاه به آن اردوگاه مى رود و سرانجام قبرش را در قبرستان دورافتاده اى پيدا مى كند.
مثل هميشه بل خوندن بزرگترين حسش اينكه به ماليخولياى دلنشين خودت برميگردى و جزئيات رو يادت مياد

مشاهده لینک اصلی
پرتره گروهی با بانوی تحقیقاتی بر یک زن آلمانی به نام لنی است که به زودی پس از جنگ جهانی اول به دنیا آمد. ما در مورد لنی از طریق پیگیری او در طول زندگی خود به طور مستقیم، اما از طریق گزارش های تحقیقی شدید به مکان ها و با افرادی که می دانستند، کار کرده، و او را دوست داشتم. این به نوبه خود داستان تاریخی در مورد جنگجویان غیر نظامی در طول جنگ جهانی دوم و دوران پس از جنگ را ایجاد می کند. البته، از طریق داستان های مختلف درباره لنین، ما در نهایت به جزئیات متضاد، نظرات و داستان های زندگی او می رسیم. علاوه بر این، ما معلوم شده است که اغلب این نظرات، خاطرات و جزئیات اغلب توسط مصاحبه شونده در طول WW2 تجربه خود و / یا همبستگی سیاسی دارند. در نهایت این دو چیز را انجام می دهند: اعتبار حقیقت را مورد سوء استفاده قرار می دهد و انسان ها را از غیر نظامیان آلمانی و همه کسانی که در جنگ (حتی سربازان نازی) نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، ترویج می کند. بول به هیچ وجه انکار هر چیزی که در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است، اما قطعا در برابر کلیشه ها - بدون شک مورخان - در طول جنگ جهانی دوم - ماندگار شده است. بول نشان می دهد پیچیدگی های مختلف در تمام سطوح جامعه آلمان در این دوره و از طریق پیچیدگی که ما نشان داد که برای مشاهده چیزها به سادگی از طریق چنین dichotomies به عنوان خوب در مقابل شر / محور در مقابل متحد اغلب بی عدالتی در خود است. با این حال، در بالا از آن،Group Portrait @ به طور کامل نوشته شده است به عنوان اگر آن را یک گزارش تحقیق است که به حداکثر عینی اختصاص داده شده است. بدیهی است، این یک تلاش طنزآمیز توسط بول است. با این حال، اغلب باعث می شود که کتاب به کمی کشیدن بپرد و با جزئیات تقریبا بیش از حد به نقطه ای که در آن مسیر داستان اغلب در میان آنچه که من احساس می توانست به راحتی ویرایش شده است از دست داده است. با این وجود، این یک کتاب مؤثر و مؤثر است که حاوی عقل گرایی سنگین و مقدار عادلانه نقد تاریخی است.

مشاهده لینک اصلی
لنی زن بلوند unaffascinante و نفسانی، در حال حاضر میانسال اما هنوز هم زیبا، که Böll می گوید داستان از طریق افرادی که او را می دانم، پدر و مادر، دوستان، دوستداران، همکاران، مربیان است. زن لنی از بسیاری از استعدادها، شما آن را دوست دارم یا از آن متنفرم صراحت: بسیاری از شاهدان از آن به عنوان unintelligenza والا صحبت می کنند، دیگران به عنوان یک مجنون ضعیف است. لنی یک پسر، یک کودک از گناه تصور به عنوان یک زندانی جنگ روسیه، که به همین دلیل، در آلمان نازی زدایی، CA هنوز هم کسانی که به اتاق گاز را محکوم کردند، یک راهبه کاتولیک با ریشه یهودی در بوی تشویق کرد از تقدس و بهترین دوستش نوعی فاحشه است. از طریق شهادت نویسنده داستان این زن می گوید بدون او ظاهر می شود به ندرت در پیش زمینه، و تنها در اواخر از حضور او واقعی، ملموس، و تقریبا می شود تنها به ما اطلاع که لنی دوباره حامله است، و در این زمان پدر آینده یک مهاجر، و musulmano.Ma ترکی استانبولی که لنی مگر اینکه خود آلمان است، با اشتباهات خود، تراژدی آن، اسکیزوفرنی اساسی آن این است؟ رمان زیبا، بسیار پیچیده است، شاید کمی دشوار با برخی از گزینه های سبک ساخته شده نویسنده، به خصوص که با استفاده از حروف اول برای نشان protagonisti.Traduzione از کیفیت مناسب و معقول، حتی اگر شما احساس وفاداری بیشتری به زبان آلمانی از به ایتالیایی (از noch immer به طور مداوم در یک لفظ با حتی بیشتر ترجمه و، به جای قیدها که نشان می دهد ادامه یک رویداد یا رویداد که در ایتالیایی استفاده می شود.) خواندن اول 2007

مشاهده لینک اصلی
من همیشه در ارتباط با سبک هاینریش بولز مشکل داشتم، و این کتاب هیچ استثنائی نبود. اما من متوجه می شوم که مشکل ممکن است من و نه او باشد و من به کتاب هایم ادامه می دهم.

مشاهده لینک اصلی
آلمان در ماه آگوست منتظر من است. از مونیخ به نورنبرگ، از Dresden به برلین، پوتسدام، هامبورگ ... رویای برلین برای یک عمر، و در حال حاضر من می دانم که برلین همچنین انتظار می رود me.E © از شما نمی تواند به دیدار یک دوست دور خالی، شما حمل با من هدیه من آنها را انتخاب کرد اعتماد مورد استعداد من قدیمی ادبی، خاطرات دور از scuola.Ho قبل از سه گانه آلمان ویسکونتی و یک لیست از کتاب، تقریبا به طور تصادفی انتخاب، دانستن بسیار کمی ادبیات معاصر آلمان است. من با بیم و هراس در انتظار ورود پیک: او بیش از regali.Tuttavia من اگر HP به تعویق انداختن تحویل فراتر از اندازه گیری، اگر آن اتفاق افتاد چه در کریسمس با هدایای کریسمس، هیچ مشکلی رخ داد. من قبلا چیزی داشتم، هرچند که گیج کننده بود، من دنبالش بودم. من پیدا کردم من دویچ Mann.Conoscevo گوته، برشت می دانستند، می دانستم که توماس مان و هاینریش دانست Kafka.Non گروه Böll.Foto با بانوی من گفت من می خواستم آلمان گفته شود، و در حال حاضر، در کنار پرتره Gertrudina، اما بواری، جینا Sanseverina، کاترین Earnshaw، امیلی-دورا-اگنس ...، CA پرتره جدید: که لنی Gruyten، بانوی بلوند گروه Böll.Il کتاب، همه آسان، تقریبا 500 صفحه ساختار به عنوان uninchiesta، یک گزارش، یک جستجوی کامل، از طریق تاریخ آلمان از آغاز قرن تا دهه هفتاد و ما ارائه می دهد یک مقطع از یک جامعه در پوسیدگی، تا زمانی که تراژدی definitiva.Attorno شخصیت، لنی، که تنها در پایان به نظر می رسد، اما یادگیری از طریق شهادت دوستان می دانم، می گذرد ده ها تن از دیگر اشکال و مجسمه یاد ماندنی است. تمام خواهر Rahel، یهودی سابق تبدیل شده و پنهان در یک کلیسا. مخفی شده چرا؟ برای محافظت از آن از نازیسم و ​​یا به دلیل زمره © شرمنده، و یا حتی ترس؟ هر دوی این موارد. راحل یک زیست شناس، روانشناس، مدفوع متخصص، که مشاهده استنتاج دولت روانی یک شخص (: Haruspica از این رو نام مستعار) است. او در انبار صومعه به مرگ از گرسنگی مردن، امتناع کشیش، آیینهای کلیسا و مصلوب، اما در گورشان یک روز شکوفا-بدون هر کسی که قادر به estirparli- بوته های رز ... و linaspettato کتاب؟ نقطه، لحظه ای، رویدادی که شما را به عنوان شما نشان می دهد؟ شکی در مورد آن وجود ندارد: داستان کوتوله در گورستان. گورستان به عنوان یک پناهگاه از زندگی که می خواهند به فرار ادامه vivere.Un کتاب بسیار زیاد است.

مشاهده لینک اصلی
به یاد داشته باشید، هنگام خواندن این مطلب در قهوه خانه ی مورد علاقه من چند سال پیش، در یک پاسخ شگفت انگیز، غریبه، غیر منتظره - اگر چه مدت طولانی انتظار - پاسخ به یک سوال که خواننده حیرت خواهد شد حداقل برای صد صفحات تعجب آور: و من خندید با صدای بلند مشتریان دیگر نگاه کردند، کنجکاو شدند، و همه چیزهایی که می توانستم انجام دهم، ژست بود و می گوید \"این کتاب\" - اما شوخی نمی تواند به هیچ روش منطقی توضیح دهد، اگر شما کتاب را خواندید. من تعجب می کنم که اولین بار آن را در موارد دلخواه قرار ندهم. برای آن لحظه لذت، نشان دهنده کل کتاب، من باید آن را یکی. من حدس می زنم این کار یک کار پس از مدرن است، یک پرونده تخریب، یک داستان طولانی، دخیل و درگیر، شوخی روایت. همچنین چیزی به وضوح در رسانه های هنری مناسب: نه یک فیلم، نه یک شعر، نه یک نقاشی و نه یک آهنگ - چیزی است که فقط به عنوان یک book.review کار می کند: http: //www.michaelkamakana.com/favori ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیمای زنی در میان جمع


 کتاب سو استپول
 کتاب موش و گربه
 کتاب اینجا در برلین
 کتاب ترجیع گرسنگی
 کتاب مردی از ژلاری
 کتاب آقای پیپ