کتاب بلبل

اثر کریستین هانا از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: آفاق زرگریان-داستان جنگی

جوانان امروزی دوست دارند همه چیز را در مورد همه بدانند. آن‌ها فکر می‌کنند که حرف زدن راجع به یک مشکل، به حل آن کمک می‌کند. ولی من از نسلی آرام‌تر می‌آیم. ما ارزش فراموش کردن را می‌دانیم و وسوسه‌ی از نو آفریدن را. البته اخیرا خودم به مبارزه و گذشته‌ای که طی کرده‌ام فکر می‌کنم، و به کسانی که از دست داده‌ام. به نظر می‌رسد که انگار عزیزانم را جایی گم کرده‌ام، شاید آن‌ها را در جایی که دیگر بدان تعلق ندارند، جا گذاشته‌ام و سپس آن‌قدر گیج و مغشوش شده‌ام که نتوانسته‌ام مسیرم را ‌بازیابم....


خرید کتاب بلبل
جستجوی کتاب بلبل در گودریدز

معرفی کتاب بلبل از نگاه کاربران
خراب کردن لگد زدن !!! 5 ستاره عظیم !!! هشدار دهنده ای وجود دارد که با این رمان می آید: @ گوش دادن یا خواندن پایان بدون یک جعبه بافت! @ The Nightingale فوق العاده بود !!! من انتظار نداشتم این کتاب را همانطور که بودم دوست داشته باشم. من می خواستم ایزابل را در زمان بگذرانم شجاعت او فوق العاده بود! این یک کتاب صوتی عالی است! رادیو فوق العاده بود! Nightingale اساسا در مورد دو خواهر در نازی تحت اشغال فرانسه در طول جنگ جهانی دوم است. واین بزرگتر از دو خواهر و جوان و پرماجرا ایزابل است. هرچند داستانهایشان کاملا متفاوت هستند، هر دو تراژدی را فراتر از تصور میبینند. آنچه که آنها تحمل کردند تقریبا بیش از حد بود که بارها و بارها می توانست آنها را لخت کند. این رمان به طور یکپارچه تا سال 1995 به پیش می رود. اگر چه بیشتر این کتاب در طول جنگ اتفاق می افتد. زمانیکه کتاب به نظر می رسید، کمی ناچیز بود اما خیلی شگفت انگیز بود که من حتی نیمی از ستاره را ندیدم. این اولین رمان من کریستین هانا بود، اما مطمئنا من نخواهم بود من به شدت این کتاب را به همه توصیه می کنم! آن را به یک فیلم ساخته شده و من آن را خارج وجود دارد که امیلی بلانت باید قطعا بازی وین و Melanie لوران باید ایزابل بازی!

مشاهده لینک اصلی
NIGHTINGALE توسط کریستین هانا یک رمان تاریخی داستان است که در طول جنگ جهانی دوم، در فرانسه، اشغال شده توسط نازی ها رخ می دهد. این کتاب در سال 1995 از POV یک زن مسن تر، پسرش یک دکتر شروع می شود، قرار است او را در یک مرکز زندگی کمک کند، سپس شما را در سال 1940 به فرانسه می برد. همانطور که این زن در طول جنگ جهانی دوم به یاد می آورد، شما نمی دانید که او تا پایان کتاب است. من کتابنامه را نتوانستم، زیرا مجبور بودم بدانم که زن در پایان چه بوده است. فقط باشکوه! این داستان از دو خواهر بسیار متفاوت، ویویان، و خواهر کوچکترش ایزابل است - که در طول جنگ تلاش می کنند تا زنده بمانند. Vianne و Isabelle، به طرق مختلفی متفاوت هستند، هر دو به سفرهای جداگانه وارد می شوند. این خواهران در اطراف خطر هستند و در مورد عشق و از دست دادن یاد می گیرند. Vianne احساس مسئولیت نگه داشتن خواهر کوچکترش، ایزابل، امن است. زمانی که اشغال شروع می شود، ایسابل فرستاده می شود که با وین باقی بماند و پدرش از پاریس بیرون می آید. شوهر ویوانس، آنتوان، برای گزارش به ارتش فراخوانده شده است، وایان و دختر جوانش، سوفی، پشت سر گذاشته شده است. همانطور که آلمانی ها به پاریس حمله می کنند، ایسابل سفر خود را به خانه های خود آغاز می کند. هنگامی که ایزابل وارد خانه وینس می شود، مصمم است که به مقاومت بپردازد و تفاوت ایجاد کند. جوان و واپسگرا، وایان مطمئن است که خواهر کوچکترش خود را، اگر نه همه آنها، کشته شود. من باید بگویم که این انتخاب من نیست، اما بعد از اینکه یک عضو Goodreads برای دعوت به Buddy Read خواسته شد و آن را به موقع نگذاشت، هنوز مجبور شدم این کتاب را بخوانم. همه می توانم بگویم این چیزی است که رمان عاطفی و روانی پیچیده ای که خواندن آن بود، بود. من نمیتوانم این کتاب را پس از آنکه شروع کردم، نتوانم انجام دهم. من باید بدانم که چه اتفاقی برای دوستانم افتاد. این یک کتاب است که شما باید Kleenex خود را نگه دارید. این کتاب من را در اشک بود. این داستان دو خواهر است که از طریق هر دو POV صحبت می کنند از شجاعت وین، که در خانه برای تدارک بچه های خود، گرسنگی و حمله به افسران اس اس، و ایزابل که در پی مقاومت مقاومت می کند، مبارزه می کند. پیام های مخفی روز و شب و قاچاق خلبانان را از طریق کوه ها منفجر می کند. داستان نه تنها شامل جنگ، هولوکاست، رنج و گرسنگی، مرگ، اردوگاه های کار اجباری می شود، بلکه بیشتر از خواست مردم برای زنده ماندن است. نقل قول مورد علاقه من: اگر من در این طول عمر من چیزی آموخته ام، این است: در عشق ما می فهمیم که چه می خواهیم باشد؛ در جنگ ما متوجه می شویم که ما هستیم. \"خواندن بسیار عاطفی!

مشاهده لینک اصلی
Nightingale یک داستان تاریخی است که در طول جنگ جهانی دوم در فرانسه تحت اشغال آلمان قرار دارد. این جنگ سالهای جنگ را دربر می گیرد، این داستان ناقص دو خواهر را دنبال می کند، زیرا آنها تلاش می کنند تا از طریق تهاجم نازی ها زنده بمانند. به عنوان خواننده، شما می توانید ببینید که جنگی که در جبهه ی خانه قرار داشت، از هر یک از مناسک منحصر به فرد یك خواهر برخوردار بود. این قلب وحشتناک، داستان زیبا و تراژیک است. به عنوان خواهر بزرگتر، وین احساس مسئولیت نگه داشتن خواهر کوچکترش، ایزابلا، را به عهده دارد. زمانی که اشغال آغاز می شود، ایسابل فرستاده می شود که با وین در این کشور باقی بماند و از پدرش پاریس بیرون برود. شوهر ویوانس، آنتوان، برای گزارش به ارتش فراخوانده شده است، وایان و دختر جوانش، سوفی، پشت سر گذاشته شده است. همانطور که آلمانی ها به پاریس حمله می کنند، ایزابل شروع به پیاده روی به خانه هایش می کند و شاهد جنایت های انجام شده توسط نیروهای مهاجم است. با گذشت زمان که ایزابل به سوی آثار وینس می آید، مصمم است که به مقاومت بپردازد و تفاوت ایجاد کند. جوان و واپسگرا، وایان مطمئن است که خواهر کوچکترش خود را، اگر نه همه آنها، کشته شود. آنها در بهترین حالت نسبتا کوچک هستند و ویان تلاش می کند تا از طریق خواهر و برادر محکم خود، ازدواج کند. ویان ساده لوحانه است، زیرا شاهد اقدامات نازی ها مهاجم نبود، به عنوان خواهر او. او معتقد است اگر آنها سرشان را پایین نگه دارند و به خودشان توجه نکنند، همه چیز درست خواهد شد. او از قوانین پیروی می کند و قبل از اینکه دیر شود، در رفتارهای ایزابلا رفتار می کند. با این حال، به عنوان زمان گذراندن و اشغال به طور فزاینده ای دشوار می شود، خواهران به راه های جداگانه خود می روند. هر کدام از آنها در یک دوره متفاوت قرار می گیرند، در تلاش برای زنده ماندن بهترین راه آنها می دانند که چگونه. با وجود فاصله میان آنها، هر خواهر به شیوه های گوناگون به مبارزه با حمله نازی پایان می دهد. پررنگ و جسارت ایزابل فعالانه کمک نیروی هوایی متفقین در فرار آنها، در حالی که خفیف تربیت Vianne آغاز می شود کمک به پنهان children.While یهودی بود عشق در این کتاب وجود دارد، این مرحله به داستان جنگ صورت گرفت. با این حال، این داستان جذب توجه من را از ابتدا تا پایان به پایان رساند. من در یک روز به تمام کتاب های صوتی گوش دادم، بدون توقف. این داستان زیبایی نوشته شده و الهام بخش است. من هر دقیقه اش را دوست دارم! دست ها، یکی از بهترین داستان های من در این سال خواندن.

مشاهده لینک اصلی
وبلاگ من: فهرست خواندن مليسا مارتينز اين کتاب را در اشک آور پايان داد. من مطمئن نیستم که تعداد زیادی از این کارها انجام شده است. برای من چی هست که می گویم من مطمئن هستم که بسیاری از مردم در مورد این کتاب گفته اند. این مرا خشمگین کرد، غمگین شدم، مرا گریه کرد، مرا خوشحال کرد. چیزهایی که این دو خواهر در طی این زمان وحشتناک گذشت، باور نکردنی است. من می دانم که این یک داستان داستانی است اما حقیقت در مواردی اتفاق افتاده است. بیشتر جنایت ها در این کتاب وجود دارد. اما من درباره این کتاب صحبت می کنم. همه این افراد در این کتاب در تلاش برای زنده ماندن هستند. آنها گرسنه هستند، آنها کشته می شوند، آنها نابود می شوند. اما چند روح شجاع وجود دارد که مایل هستند زندگی خود را به خطر بیندازند تا به همان اندازه که بتوانند کمک کنند. برای من، این کتاب در مورد مبارزه، محبت شما نمی دانست که می تواند، دل شکسته و زندگی است. همه این چیزها برای برخی از ادم سفیه سات. من هرگز نمی توانم آنچه را که مردم به دیگران انجام می دهند، درک کنند، هنوز هم انجام می دهند! داستان وین و خواهرش ایزابل، چیزی است که درون قلب شما قرار می گیرد و شما را برای آنها و برای همه آنها راه می دهد. شما در لبه صندلی خود را از طریق بسیاری از آن! من فقط در از دست دادن برای کلمات در چقدر این کتاب دل من دل بسته است. من آن را توصیه می کنم هر کسی که قلب دارد. * من می خواهم از سنت مارتینز پرس و گروه کتاب من برای یک نسخه از این کتاب فوق العاده تشکر *

مشاهده لینک اصلی
عشق و \u0026 amp؛ War.Family \u0026 amp؛ Foe.Life \u0026 amp؛ The Nightingale مرگ است داستان دو خواهر که در طول زمان خطرناک در تاریخ فرانسه زندگی می کنند. در طول اشغال فرانسه نازی ها در دوران جنگ جهانی دوم، وین و ایزابل، به طرق مختلفی متفاوت هستند، هر دو در سفرهای جداگانه وارد می شوند. این خواهران در اطراف خطر هستند و در مورد عشق و از دست دادن یاد می گیرند. اخلاق، آیین بقاء، پذیرش یا داشتن شجاعت برای ایجاد موضع گیری. از ابتدا تا آخرین صفحه، این داستان من را کاملا از سر گرفت. در عشق ما می فهمیم که چه می خواهیم باشد در جنگ ما می بینیم که ما هستیم. @\nیک داستان دلهره آور و تحریک آمیز، من به سادگی نمی توانم توضیح دهم که چقدر این داستان من را نقل مکان کرد. هر جزئیات هدف داشتند، و تاثیر کلی یک تجربه فراموش نشدنی بود. یک کلمه هشدار برای دوستان عجیب و غریب من، عاشقانه سبک است، اما به نظر من هنوز هم بسیار قدرتمند بود. در همه صداقت، با توجه به تنظیمات، واقع بینانه بود. حالا می دانم چه اهمیتی دارد، و این چیزی نیست که من از دست دادم. خاطرات من است زخم ها بهبود می یابند عشق آخرین ما میمانیم.\nدوستان با پاولینا خواندن! من امید زیادی برای این یکی دارم، با مقایسه آن با اسب سوار برنز و همه؛)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بلبل


 کتاب صورت جلسه
 کتاب دختری با کت آبی
 کتاب فرانکشتاین در بغداد
 کتاب نیمه ی یک خورشید طلایی
 کتاب رویای جورج ار
 کتاب برخیز عشق من،برخیز