کتاب انتخاب سوفی

اثر ویلیام استایرن از انتشارات هنوز - مترجم: افشین رضاپور-داستان جنگی

به نظر می رسد که بسیاری از مردم با مشکلی مواجه می شوند که در حال ظهور و رونق است. با این حال، من در حال ظهور طرح بزرگ بودم. این یک کتاب عجیب و غریب برای من بود، زیرا واقعا می خواستم آن را دوست داشته باشم و حتی فکر کردم که من آن را پس از پایان دادن به آن دوست داشتم. من حدود یک هفته به فکر کردن و تحقق آمدن بودم، صبر کن! این یک کتاب خنده دار بود. مشکل شماره 1: من شخصا سوفی را شخصیت بی نظیری پیدا کردم. من فقط فکر کردم که او جذاب نیست و متناقض نیست، مثل این که مردم در زندگی واقعی نیستند. من شما را به تدریج تعریف می کنم. شما می توانید کلمه خود را برای آن یا نه، اما بدترین هنوز آمده است. شخصا، ناتان را شخصیت بسیار واقع گرایانه و ترسناک یافتم. من می دانم که او در زندگی واقعی او را دوست دارد. اما، مسئله شماره 2: استیرون این داستان را از دیدگاه اول شخص از کسی که قبلا تمام اطلاعات را جمع کرده است، داستان می خواند و داستان جنگ جهانی دوم را مطالعه می کند. به عبارت دیگر، او به نظر می رسد این داستان را در شکل غلطی بیان می کند. بسیاری از فلسفه ها وجود دارد و "انتخاب سوفی" به ما نشان نمی دهد تا زمانی که دیگر بحران کنونی در جریان است. به عنوان یک خواننده، من هیچ وقت دستکاری نکردم راوی، استینگو، چیزهای کمی را به نمایش می گذارد، اما تنها به گونه ای است که مطمئنا همه چیز را ملودراماتیک و دردناک تر می کند. به نظر میرسد که ثابت نکردن یک نقطه است، اما کتاب را به برخی از تراژدیها برمیانگیزد، هرچند آن را فراتر از تصورات میبیند. نه تنها احساس دستکاری کردم، بلکه به نظر می رسید که دقیقا همان چیزی است که اطلاعاتی درباره ی سوفی در مورد استفن نداشتم، مهم نیست که چقدر نزدیک بود. من فقط در مورد اطلاعات شخصی صحبت نمی کنم، زیرا همه ما دوست داریم که چیزهای شخصی را به ما می گویند، اما او بخشی از داستان سوفی را مانند آنچه که در سر او بود، می گوید. این فقط یک اشتباه بزرگ روایتی بود ... بیشتر چیزی که از یک کتاب با یک راوی غیرقابل اعتماد انتظار می رفت، هرچند ما باید اعتماد و ایمان کامل خود را به این راوی بگذاریم. مشکل 3: این احساس می کند که استایرون سعی در ایجاد یک کتاب داشته باشد که در یک زمان بیش از حد مورد مطالعه قرار گیرد. خوب است که با چندین موضوع روبرو شویم اما او هیچ کدام از آنها را مدیریت نمی کند. او در تلاش است تا روانشناسی و اعتیاد، مرگ، زندگی، جنگ، صلح، اردوگاه های زندان، ذهنیت ناسیونال، ضد یهودی، رشد، جنسیت، جنسیت، جنسیت بیشتری را در هر موضوع دیگر بگذارد، تا زمانی که حساسیت بیشتری نداشته باشد . من فقط تصمیم گرفتم این را پس از دروغ در تاریکی که به طور بی نهایت بهتر است، بخوانم. من تعجب می کنم که این یک رمان بزرگ آمریکایی محسوب می شود و هرگز آن را توصیه نمی کند.


خرید کتاب انتخاب سوفی
جستجوی کتاب انتخاب سوفی در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب سوفی از نگاه کاربران
اگرچه یک کتاب کامل نیست - چه چیزی است؟ - من این رمان را دوست داشتم من روی آن تأثیر گذاشتم من احساس می کنم که شایستگی طبقه بندی آن را کلاسیک می دانم. آیا خواندن آن آسان است؟ ابدا. اما در حال حرکت است و به چالش کشیدن و شکستن قلب و به سادگی فقط خوب است. ممکن است ارزشمند باشد که من می دانستم که @ choice @ قبل از خواندن آن طولانی بود، هرچند من هنوز فیلم را دیدم، فقط به خاطر منابع فرهنگی و اجتماعی. هیچ کدام از این کتاب را نابود نمی کند. اما انتخاب در واقع لایه بندی شده است ... مهم است در Sophies flashback، بلکه پایان دادن ... پس از انتخاب هرگز در زندگی خود، از طریق تاریخ او به Stingo می گوید، او ساخته شده است. خواندن ارزشمند

مشاهده لینک اصلی
هر زمان که کتابی را که هولوکاست را به عنوان پس زمینه مطالعه می کنم، همیشه مورد توجه قرار می گیرم. چگونه می توان انسان ها به نحوی وحشتناک نسبت به دیگر انسان ها رفتار کرد؟ چنین برنامه ای دشوار برای انجام چنین اعمال وحشتناک. من از خودم می پرسم که با چنین نژادی هوشمندانه چه می کرد که میلیون ها نفر از مردان بی دفاع، زنان و کودکان (حتی نوزادان) را بی هدف و بی رحمانه کردند. من می توانم جنگ را درک کنم، اما این کشتن دقیق چیزی فراتر از هر حرفی است. احساس حس وحشتناکی از دست دادن و به نوعی ناامیدی احساس می کنم

مشاهده لینک اصلی
من این را مفهوم رمان کامل می دانم. من دو بار آن را بخوانم و در سال های آینده دوباره به کت و شلوار من نگاه می کنم. به طور مداوم در طول خواندن من من متوقف می شود و آرزو می کنم می توانم آقای Styron به صدا از افکار خود را در یک گذرگاه خاص حلقه زدن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب مورد علاقه من هستند بسیاری وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
CONFESSION # 1: من یک ترسناک عجیب و غریب در MERYL STREEPA وجود دارد که به دلیل این ترسناک عجیب و غریب در MERYL STREEP بود که من در ابتدا فیلم Sophies Choice را تماشا کردم. نگاه کنید به او. فقط به آن نگاه کنید. و این به خاطر این عظمت لیدی پری در MERYL STREEP بود که من تصمیم گرفتم پس از تماشای فیلم را بخوانم. انتخاب های Sophies را انتخاب کردم. انتظاراتم خیلی بالا بود. فیلم را تماشا کردم، کتاب را خوندم و فیلم را تماشا کردم دوباره فقط مطمئن شوید که من به طور کامل دیوانه نیستم. CONFESSION # 2: من فیلم را بهتر از BOOKYeah دوست داشتم، من آن را گفتم. و منظورم اینه پس چه بود؟ در ابتدا من از اینکه از شناسنامه بیزار بودم تعجب کرد کهSophies Choice @ به تماشای فیلم اشاره دارد، اما این ناامیدی در همه نیست. ناامیدی بود این بود که این کتاب برای همیشه از بین رفته بود، زیرا آن را به گونه ای وحشیانه و دارویی به کار می برد. ناامیدی بود که من بیشتر یا کمتر خسته شدم ناامیدی این بود که در حالی که در فیلم من استینگو را به عنوان یک عجیب و غریب دوریکی یافتم، در کتابی که او را کاملا لعنت کرده بود، زیرا او خیلی جذاب بود. او جوان و شاخی بود و تقریبا با استعداد به نظر نمی رسید. سرعت آن بالا می رود و بسیار جالب است (بدون ذکر دلخوری) بیت در مورد سوفی یا ناتان یا سوفی + ناتان، و خارج از جعبه جادویی هیچ جا نمی تواند شروع به صحبت در مورد خود، احساسات خود، (خسته کننده) گذشته خود را. و من فقط مراقبت نکردم سپس این کسب و کار از او پرش به اطراف و عمل می کند مانند او قصد دارد چیزی را فاش کند، اما سپس جهش به چیزی متفاوت است. این در نوع خاصی از نوع صاف کردن صخره نبود (زیرا پس از آن من در مورد آن خوب بودم). این ردگیری تکراری، غرق شدن، ریختن، غرق شدن، ریختن، انجماد در و غیره و غیره و غیره انجام شد اما من را آزار نداد. استینگو مرد عجیب و غریب بود. من اعتقاد ندارم روابط / دوستی ها. شاید من فقط از نسل اشتباه هستم من این همه را می خواهم، و من هم اکنون می خواهم (درست، فردی؟). من ترجیح می دهم در سبک سبک، سبک استرالیا Stingo ترجیح ندهم. در حالی که هرگز به جسد به جنوب بازگشت، مطمئنا همه را پشت سر نگذاشت. به راستی، برای من حیرت آور بود که او تا به حال فکر کرده بود که او یک معتقد واقعی است. این شوکه کننده است که سوفی فیزیکی با او بود (می خواستم صمیمی باشی اما واقعا از اینکه این کلمه ی قوی از آن داستان را استفاده می کردم کاملا از خودم ناراحت بودم و به او اعتماد ندارم). صادقانه از استونگو متنفر هستم و آن این است که او فرد واقعی است که من اشتباه انجام داده ام و باید درباره خود کتاب صحبت کنم. بنابراین، کتاب. مطمئنا، نوشتن عالی بود، اما به اندازه کافی برای برآوردن من نبود. بیش از حد بسیاری از کتاب های دوره زمانی نوشتن عالی داشتند. من نیاز به چیزی برای منفجر کردن، و راوی (استینگو) واقعا آن را برای من خراب است. نگاه کن من به Stingo آمده ام. STARSStar 1: سوفی. شیرین، شکسته، محکوم به سوفی. ناتان خوش تیپ، هیجان انگیز، ناتان بیمار روانی. آنها واقعا قلب من را شکستند ستاره 2: توانایی من را از بین بردن. برای اینکه قلبم از هیچ جا بیرون بیاید. و این همه مربوط به آشویتس نبود (اگرچه کاملا صادقانه گفتم اگر این کار را نکنم، نمیدانم چه خواهد شد). ستاره 3: بدون این کتاب، این فیلم فوق العاده نبوده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب سوفی


 کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
 کتاب راه بی پایان
 کتاب اندوه جنگ
 کتاب کوتوله
 کتاب شش مرد
 کتاب شوایک