کتاب انتخاب سوفی

اثر ویلیام استایرن از انتشارات هنوز - مترجم: افشین رضاپور-داستان جنگی

به نظر می رسد که بسیاری از مردم با مشکلی مواجه می شوند که در حال ظهور و رونق است. با این حال، من در حال ظهور طرح بزرگ بودم. این یک کتاب عجیب و غریب برای من بود، زیرا واقعا می خواستم آن را دوست داشته باشم و حتی فکر کردم که من آن را پس از پایان دادن به آن دوست داشتم. من حدود یک هفته به فکر کردن و تحقق آمدن بودم، صبر کن! این یک کتاب خنده دار بود. مشکل شماره 1: من شخصا سوفی را شخصیت بی نظیری پیدا کردم. من فقط فکر کردم که او جذاب نیست و متناقض نیست، مثل این که مردم در زندگی واقعی نیستند. من شما را به تدریج تعریف می کنم. شما می توانید کلمه خود را برای آن یا نه، اما بدترین هنوز آمده است. شخصا، ناتان را شخصیت بسیار واقع گرایانه و ترسناک یافتم. من می دانم که او در زندگی واقعی او را دوست دارد. اما، مسئله شماره 2: استیرون این داستان را از دیدگاه اول شخص از کسی که قبلا تمام اطلاعات را جمع کرده است، داستان می خواند و داستان جنگ جهانی دوم را مطالعه می کند. به عبارت دیگر، او به نظر می رسد این داستان را در شکل غلطی بیان می کند. بسیاری از فلسفه ها وجود دارد و "انتخاب سوفی" به ما نشان نمی دهد تا زمانی که دیگر بحران کنونی در جریان است. به عنوان یک خواننده، من هیچ وقت دستکاری نکردم راوی، استینگو، چیزهای کمی را به نمایش می گذارد، اما تنها به گونه ای است که مطمئنا همه چیز را ملودراماتیک و دردناک تر می کند. به نظر میرسد که ثابت نکردن یک نقطه است، اما کتاب را به برخی از تراژدیها برمیانگیزد، هرچند آن را فراتر از تصورات میبیند. نه تنها احساس دستکاری کردم، بلکه به نظر می رسید که دقیقا همان چیزی است که اطلاعاتی درباره ی سوفی در مورد استفن نداشتم، مهم نیست که چقدر نزدیک بود. من فقط در مورد اطلاعات شخصی صحبت نمی کنم، زیرا همه ما دوست داریم که چیزهای شخصی را به ما می گویند، اما او بخشی از داستان سوفی را مانند آنچه که در سر او بود، می گوید. این فقط یک اشتباه بزرگ روایتی بود ... بیشتر چیزی که از یک کتاب با یک راوی غیرقابل اعتماد انتظار می رفت، هرچند ما باید اعتماد و ایمان کامل خود را به این راوی بگذاریم. مشکل 3: این احساس می کند که استایرون سعی در ایجاد یک کتاب داشته باشد که در یک زمان بیش از حد مورد مطالعه قرار گیرد. خوب است که با چندین موضوع روبرو شویم اما او هیچ کدام از آنها را مدیریت نمی کند. او در تلاش است تا روانشناسی و اعتیاد، مرگ، زندگی، جنگ، صلح، اردوگاه های زندان، ذهنیت ناسیونال، ضد یهودی، رشد، جنسیت، جنسیت، جنسیت بیشتری را در هر موضوع دیگر بگذارد، تا زمانی که حساسیت بیشتری نداشته باشد . من فقط تصمیم گرفتم این را پس از دروغ در تاریکی که به طور بی نهایت بهتر است، بخوانم. من تعجب می کنم که این یک رمان بزرگ آمریکایی محسوب می شود و هرگز آن را توصیه نمی کند.


خرید کتاب انتخاب سوفی
جستجوی کتاب انتخاب سوفی در گودریدز

معرفی کتاب انتخاب سوفی از نگاه کاربران
Manmal times، من اعتقاد دارم زندگی یک تله فریبنده است @ داستان قطعا 200 صفحه طولانی است. یکی hätte از این سه نفری غیر معمول Stingo-ناتان سوفی چه Großes ایجاد توانید، اگر شما نگاه بسیار نیست در Stingos شاخی Ausmaßes شرایط حماسه دائمی hätte متمرکز شده است. در نهایت او به قطار می آید و تقریبا می خواهد یک ترس از نفس نفس بکشد. در پشت این کتاب، او به عنوان یک نویسنده @ گمشده @ نوشته شده است. هانا، استینگو، ناتان و سوفی در تابستان 1947 گرم نیویورک دوست هستند. سوفی آسیب پذیر به سختی جانشین آشویتس شد. در یک کتابخانه او در دیدار ناتان کاریزماتیک، که در نقطه ای پس از سقوط سوفی است، طول می کشد خود را. خیلی سریع، دو زن و شوهر دوست داشتنی هستند. هر دو یک مخفی تاریک را ترکیب می کنند. سوفی گفت: در آشویتس سرزنش سنگین لود و ناتان به نظر می رسد دوست داشتنی و بی رحمانه در همان زمان. این دو راه رفتن به طور مداوم در لبه پرتگاه و Stingo، که ناامید کننده در عشق با سوفی است، به این چرخش شیطانی را به آن کشیده شده است. شخصیت سوفی بسیار پائین باقی می ماند. با این حال، باید بگویم که او در تمام زندگی اش قربانی شده است. توسط پدر و مادر مورد استفاده قرار می گیرد، توسط حسن نیت ارائه می دهد، توسط متجاوزان - شما نمی توانید به عنوان یک شکل نور درخشش. ناتان، که او بدون قید و شرط دوست دارد، او را به خاطر اوج خشونت و توهین های بد او می بخشد. او خود را در گمراهی جنسی به او می دهد؛ تنها پس از آن می تواند او را ساعت @ گناه @ را فراموش کرده است. استونگ در نهایت به مخفی ناتان می آید. خیلی دیر شده. من واقعا ماهیت این داستان را دوست داشتم. این درام که بین ناامید کننده اتفاق می افتد. کمتر @ Stingo @ بیشتر در اینجا بوده است.

مشاهده لینک اصلی
انتخاب سوفی ها در حدود سه کاراکتر و سه خط داستان است. شخصیت اصلی، استینگو، یکی از نویسندگان مشتاق از جنوب است که سوفی و ​​ناتان را در حال حرکت به آپارتمان خود در نیویورک سوق می دهد. سوفی به عنوان علاقه زیبا و آسیب دیده عشق، یک زن لهستانی و بازماندۀ آشویتس، اردوگاه کار اجباری نازی ها عمل می کند. ناتان، یک زیست شناس خوش تیپ و موفق، هر دو تاریکی و نور را در زندگی خود به ارمغان می آورد. سفر به Stingos به عنوان فردی و نویسنده، سوفایی ها گذشته و روابط پر سر و صدا سوفی و ​​ناتان همگی در یک مثلث متقاطع و شدید پرشور که قلب خوانندگان را می شکند، می آیند. این اولین بار من استیرون را خواندم. در حالی که نوشتنش به معنای ادبی مانند نویسندگان دیگر خیلی عالی نبود، داستانش تمام احساساتی که برای داستان مهم است را انتقال داد. Choice Sophies مانند یک درام اعتیاد آور است، مکیدن مردم و به آرامی قفل شدن بر روی قلب آنها - و در پایان، همه هک شکسته شل است. توسعه شخصیت ها و درگیری نیز من را شگفت زده کرد. این کتاب به من از Wuthering Heights یادآوری کرد، زیرا استیرون با استفاده از فلش بک ها استادانه روایت و جدول زمانی وقایع را مدیریت کرد. این به او اجازه داد تا رخدادهای خاصی را پیش ببرد و سایر وقایع را مخفی نگه دارد. یک مسئله جزئی که من در حال خواندن بودم، میزان جنس بود. من متوجه شدم که استیون آن را به تصویر کشیدن ذهنیت یک مرد بیست و یک ساله و ترکیب طنز به کار خود اضافه کرد، اما گاهی اوقات آن را بی فایده می دانستند. کتاب ممکن است مختصر و موثر باشد اگر کسی برخی از اندیشه های جنسی و اکتشافات جنسی Stingos را حذف کرده است. با این حال، من Sophies Choice را به همه توصیه می کنم به این دلیل که چگونه زیبا و قدرتمند Styron با تمایلات مانند ظلم و ستم، بیماری روحی، روابط خشونت آمیز و غیره روبرو شد. آمادگی خود را برای گریه و یا حداقل احساس دلتنگی جدی زمانی که شما به پایان رسیدن. آن را به انسان شرارت قادر است، برای هر کسی که باید چیزی شبیه به انتخاب Sophies. * بررسی متقابل ارسال شده در وبلاگ من، صدای آرام.

مشاهده لینک اصلی
در این کتاب چیز زیادی وجود دارد. داستان سوفی، یک زن زیبا لهستانی است که به شدت توسط گذشته اش زخم خورده است و انتخاب بسیار غم انگیز قلب او را مجبور به انجام در حالی که یک زندانی در آشویتس در طول هولوکاست، وجود دارد. داستان این روزگار او، عشق دوستانه با مردی است که اغلب خشونت آمیز و معتاد به مواد مخدر دارد و تمام پیچیدگی های بسیاری که در رابطه با سوء استفاده وجود دارد، دارد. این هم یک اشاره از عجیب و غریب جدایی و نژادپرستی در آمریکا پس از جنگ جهانی دوم است. و یک نویسنده مشتاق به نام استینگو در وسط آن همه، نشان دادن به ما هر یک از این داستان ها را از طریق چشم و گوش خود، همه در حالی که تلاش واقعا سخت برای قرار دادن. من در تمام این نیمه عاشقانه در این کتاب شگفت زده شدم. من اهداف خود را درک کردم، اما فقط در یک کتاب در مورد هولوکاست کمی به من عادت کرد. نویسنده به نظر می رسید به خصوص با کلمه F فریب خورده است. برای کسی که معمولا در توصیفهایش بسیار فریبنده و واضح است، به نظر می رسید که او هیچ کلمه ای برای توصیف صحنه های جنس پیدا نکند. نیمی از دوازده بار و من به سختی متوجه شدم، اما این کلمه صدها بار احساس می شود. من می توانستم با یک لحن کوچک در این جلسه انجام شود. هرچند، داستان واقعی، البته، سوفی است. تاریخ خانواده اش، چگونه او در یک اردوگاه کار اجباری (او یهودی نیست)، تصمیم گیری تقریبا غیر قابل درک که او مجبور است در آنجا انجام دهد، و اینکه چگونه این مخفی که او دارد، تغییر می کند. درد که احساس می کند، به ویژه در یک صحنه، بسیار قابل توجه است و برای خواننده نیز لخت است. اگر شما این فیلم را دیده اید، پس می دانید که انتخاب سوفی چیست. اگر شما راجع به این موضوع صحبت نکنید، تا پایان کتاب نشان داده نشود. من به جای آن فقط می گویم که احساساتی که از گفتن او پدید می آید همانند فیلم بسیار شدید و دلهره آور است. این کتاب پر از احساسات بی نظیر و خام است و در زمان های مختلف دشوار است. با این حال، در حالی که طولانی و ناقص، من متوجه شدم که محبت و بشریت احساس در سراسر ساخته شده آن را ارزشمند و بسیار حرکت خواندن.

مشاهده لینک اصلی
در اوایل دهه هشتاد، این کتابی بود که به روش عمیق و عمیق شخصی من را تحت تاثیر قرار داد. استیرون همراه با بسیاری از نویسندگان نسلش راهنمای نقشه بود که مسیر پیچ و تاب و راه طولانی را به تصویر کشید. من خودم را به عنوان یکی از علاقمندان به گرانش خود شناختم و همه را به عنوان من به دنبال آن می کشیدم. در آنجا بودم، پراکنده، پرشور، عصبانی، پرواز، در تمام مدت، خواندن کلمات به آهنگ، و این از کارشناسی ارشد، این Mozarts و Beethovens و Liszts STORY بود، آنهایی که من فکر کردم جاودان، ساخت واژه ها را به آهنگ آغاز شده است با فرض، سپس به این توجه بالا رسید، بنابراین وعده خود را از یک داستان به آواز خواندن تا پایان نهایی خود را انجام دهد. توجه: این من بازتاب هایی را می سازم همانطور که در حال حاضر، در پنجاه و بیست و هفتاد و هفتاد و دوازده ساله بودم؛ من در این بیست ساله بودم: برای من، این کلمات آوازخوانی نه تنها شبیه به آن بودند، بلکه در واقع * بهتر از عملی * Uris، Mailer، Heller، Roth، Oates، Irving، Himingway - \"من می توانم ادامه دهم، نامگذاری، برای همیشه و روز. ویلیام استیرون بخشی از این گروه بود. غول ها، همه آنها. این یک کتاب است * نه فیلم * کتاب، همه خوانندگان باید خواند. اگر شما خود را در حصار در مورد این MASTERPIECE نشسته یا این یکی است که شما در نظر گرفته شده است؛ با این حال، هنوز در آنجا هستید که از این حصار نشسته اید و هر دلیل غیر قابل تصور را پشت سر گذاشته اید، تلاش من برای ترساندن با منحنی منحنی به زور، آن را به عنوان یک سایه ای از تعصب زمانی که می گویید، لطفا آن را در نظر بگیرید. این را در نظر بگیرید: SOPHIES CHOICEWas Awarded Pulitzer جایزه جایزۀ ملی جایزه کتاب ملی را در نگهبانان 1000 رمان دارد هر کس باید بخواند (لیست حاوی عبارات) 82 در ل ماندز 100 کتاب از قرن (لیست انتزاعی) 56 در بهترین داستان زبان انگلیسی قرن بیست و یکم در کتابخانه های مدرن 100 بهترین رمان ها: فهرست هیئت مدیره (لیست انتزاعی) باید بخوانیم

مشاهده لینک اصلی
اول، مسابقه را اجرا کردم و به پایان رسید! این نویسنده نمی داند وقتش را می گیرد. قطعه ماجراجویی است که حداقل می گویند. داستان داستان ..... درام رول .... منتظر آن ...... اتفاقات در نیویورک، جنوب و یک اردوگاه تمرکز آلمان است. بنابراین، شاید من باید Styron را به مدت طول کتاب بریزم. چرا وقت زیادی برای خواندن داشتم؟ این کتاب احساسی من را تخلیه کرد و من به معنای واقعی کلمه نمیتوانستم بدون این که احساس کنم خانواده ام از نوع افسردگی من رنجیده است، نمی توانستم قطعات بزرگ را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخاب سوفی


 کتاب هرگز نیفت
 کتاب رویای جورج ار
 کتاب پشت صحنه
 کتاب پرستوهای بی سرزمین
 کتاب موش و گربه
 کتاب نشان سرخ دلیری