کتاب امپراتوری خورشید

اثر جی.جی. بالارد از انتشارات نشر چشمه - مترجم: علی اصغر بهرامی-داستان جنگی

آمیزه درخشانی از تاریخ، زندگی‌نامه نویسنده و تخیل و تاملی که بالارد استاد مسلم آن است. یک موفقیت ادبی باورنکردنی است و چنان تکان‌ دهنده است که تحمل آن تقریبا ناممکن است.
- آنتونی بورگس -


خرید کتاب امپراتوری خورشید
جستجوی کتاب امپراتوری خورشید در گودریدز

معرفی کتاب امپراتوری خورشید از نگاه کاربران
کتاب خیلی خوبی خست . در حقیقت در نوع خودش شاهکاره ، اما ایکاش وقتی بچه تر بودم حونده بودمش . در کل اثر در مورد جنگ چین و ژاپن هست و باید معترف شم که ژاپنی ها به حد زیادی بعد از جنگ دوم جهانی آدمای متمدن و آرومی شدن . شاید اگر در اون جنگ شکست نمی حوردن امروز با سیطره ی جهانی ژاپن مواجه بودیم

مشاهده لینک اصلی
خسته كننده بود بر خلاف رمان برج ك بسيار دقيق ب ذات وجودي جوامع انساني ميپرداخت

مشاهده لینک اصلی
شخصیت از این کتاب، نوجوان جیم بالارد خود است، عمدتا به این دلیل © بالارد در شانگهای به دنیا آمد، در واقع در اردوگاه زندان ژاپنی در چین در جنگ جهانی دوم در زندان بود، و سپس © زیرا امپراطوری خورشید کلید درک کل خروجی ادبی Ballard.Jim بر روی پوست خود، ملتهب dallimmaginazione فیلتر یک نوجوان زندگی می کند فراهم می کند، delloccupazione تراژدی یک ژاپنی در چین، ظلم و ستم از اسارت، نوجوان lessere در وسط بزرگسالان که، تمدن از دست رفته و نقاط مرجع، بازگشت حیوانات وحشی تنها dallistinto sopravvivenza.Vive از گرسنگی، گرسنگی و توهم، مستی ظریف و جنون ناشی از سوء تغذیه دولت estremo.Eppure جیم، در جنون خود اداره می شود، فرد از لحاظ ذهنی ترین سالم است در میان کسانی که در این کتاب ظاهر می شود. تمام شهروندان بریتانیایی که به دنبال یک مأمور تنبل و غیرنظامی آمریکایی و نظامی بودند، که در طول صفحات Readers Digest عملا زندگی می کنند و نه در واقع. و از همه سالم از ارتش ژاپن، که بهره برداری نوجوانان مانند او را به خلبان ازجان گذشته ژاپنی، بمب زندگی می کنند، در حالی که تحقیر آنها velatamente.E نمی دانم اگر نور در ورزشگاه شانگهای دیده شده توسط جیم واقعا بازتابی از بمب اتمی در ناکازاکی است، و یا نور الهی که نجات را تبلیغ می کند، در عین حال به دانش او درباره ی وضعیت خصومت دائمی جهان می پردازد.

مشاهده لینک اصلی
@ من باید به حال حاضر، آقای Maxted. وقت آن است که جنگ به پایان برسد ... بدون توجه به کجا و یا زمانی که بشریت جنگی را انجام می دهد، ما اردوگاه ها را می سازیم. اردوگاه های تمرکز، اردوگاه های پناهندگان، اردوگاه های زندانی و یا هر کس که در آن زمان دشمن در نظر گرفته می شد. بالارد در شانگهای از والدین بریتانیا متولد شد و در دوران جنگ جهانی دوم به مرکز مجلس ملکی (CAC) Lunghua محدود شد. در این کتاب او تجربه خود را به داستان جیم تبدیل می کند، بچه ای که توسط سربازان ژاپنی در چین دستگیر شده است. او از اردوگاه به اردوگاه نقل مکان کرد، او گرسنه و بیمار است، او برخی از روابط نامطبوع اما ضروری را می کشد. او زنده می ماند، و ما نوعی پایان خوش است. رمان مورد علاقه من در این سبک La tregua است، توسط Primo Levi، داستان jouney از بسیاری از بازماندگان آشویتس تلاش برای رفتن به خانه. همچنین زمانی که امپراتور الهی بود، اگر می خواهید جنگ جیمز را از نقطه نظر ژاپنی تجربه کنید، آنها به طور یکسان نگاه می کنند. هنگامی که ضرورت جیمز برای کفش های ضروری برای پریموس ضروری است، تحت تاثیر قرار می گیرد. من این رمان را خیلی دوست داشتم. من نمی توانم به طور کامل درگیرش کنم من به بالارد امید دارم و مجددا امتحان میکنم، اما من فکر می کنم پرویز او کمی سنگین و بسیار متراکم است.

مشاهده لینک اصلی
امپراطوری خورشید، داستانی است که نویسنده در طول جنگ جهانی دوم با آنکه در شانگهای زندگی می کرد، تجربه می کرد. این فیلم یکی از مورد علاقه من است، بنابراین من فکر کردم که باید این کتاب را بخوانم و بسیار جالب بود. چندین تفاوت بین این دو وجود دارد و جزئیات بیشتری در کتاب ارائه شده است، که انتظار می رود. چیزی که داستان من را برجسته می کند این است که چگونه مردم شگفت انگیز هستند و چه آنها می توانند زنده بمانند و اینکه چگونه می توان آنها را به شرایط سخت تبدیل کرد. این کتاب خیلی بیشتر وحشتناک و سرد است، زمانی که آن را به مرگ، مرگ و بیماری هایی که در اردوگاه زندانیان ژاپنی شایع بود که Jaime در 3 سال زندگی می کرد می آید. شما درک درستی از اینکه چطور عادی می شود کاملا به سرعت و آنچه مردم برای انجام زنده ماندن باید بدانند. من همیشه منابع را درک نکردم و در بعضی از جزئیات گم شدم، اما به طور کلی این داستان را دوست داشتم، به ویژه انرژی بی جان جیمز. من تصور می کنم که مردم را کمی دیوانه کرد! به عنوان خوانده شده Q \u0026 amp؛ در پایان، من متعجب شدم که متوجه شده ام که بالارد به عنوان یتیم به عنوان فیلم و کتاب به تصویر کشیده نشده است. او با پدر و مادرش و خواهر کوچکترش مشغول به کار شد، اما او توضیح می دهد که او بسیار راحت است که او را خوشحال کند و والدین او علاقه خاصی به او داشته باشند، شاید به این علت که آنها ناتوان بودند و قادر نبودند خود را برای او فراهم کنند. آن کاملا غم انگیز است، اما بیشتر ناراحت کننده است زمانی که او دهقانان چینی را توضیح می دهد و چگونگی رفتار آنها توسط ژاپنی ها. جیمی بیشترین خوش شانس بود.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب باشکوه که فقط کلاس و فیلم را به نمایش می گذارد عدالت را به نمایش می گذارد. اما پس از آن آیا تا به حال؟ این کتاب از نظر یک پسر نوجوان، جیم، در یک اردوگاه زندان فقط در خارج از شانگهای در طول جنگ جهانی دوم همراه با دیگر اتباع خارجی غربی نوشته شده است. جیم از یک شیوه زندگی فاسد و لوکس به یک مبارزه برای تنها بودن در گذر زمان نسبتا سریع می رود. با این حال، او موفق به نشان دادن انعطاف پذیری قابل توجه، روح غمانگیز و بدبختی بسیار کمی در سراسر تجربیات وحشتناک خود می کند، اما به ندرت این داستان مودل می شود. به این واقعیت کمک می شود که در شخص اول نوشته شده است، بنابراین شما می دانید جیم به نحوی زنده ماند. داستان این احساسات فراوانی را از خشم و نفرت به خنده و امید به وجود آورد، اما بعضی از قسمت هایی مانند رویایی وجود دارد اما داستان هرگز از دیدگاه نوجوان احتمالا بزرگترین دستاورد آن است. واقعیت این است که این کتاب در حالی که خودآموز نیست، مبتنی بر شرایط واقعی است و نویسندگان تجربیات خود را بیشتر قابل توجه است. اگر من یک چالش داشتم این است که نویسنده از طریق جیم، به نظر می رسد چنین اندیشه ای ضعیف از بریتانیا و چینی هنوز بسیار خوب از ژاپنی ها و آمریکایی ها کمی در زمان کمی انداخت، اما این از خواندن بزرگ .

مشاهده لینک اصلی
حکم عمیق جنگ جنگ = توده های رنج و گرسنگی. در این مورد چیزی شگفت انگیز نیست. جذاب برای دیدن آنچه در شانگهای در طول جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد. (یکی از گوشت گاو ها: من را ترجیح می دهم راویان من بیشتر بازتاب و روشنگری؛ بله، پسر 14 ساله، اما من * احساس * او را به همان شیوه ای که من انجام دادم، می گویند، مدرن [در Sherman Alexies @ مطلق واقعی خاطرات از زمان غزل هند] یا آن فرانک.) با این حال، بسیار ارزش خواندن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب امپراتوری خورشید


 کتاب نشان سرخ دلیری
 کتاب سه گانه ی دوقلوها (جلد اول) دفتر بزرگ
 کتاب هرگز نیفت
 کتاب تاراس بولبا
 کتاب قطار به موقع رسید
 کتاب زندگی در جنگ