کتاب آن سوی رودخانه، زیر درختان

اثر ارنست همینگوی از انتشارات هرمس - مترجم: احمد کسایی پور-داستان جنگی

در پاییز سال 1948، ارنست همینگوی اولین سفر طولانی خود را به ایتالیا در سی سال انجام داد. آشنایی دوباره او با ونیز، شهری که او دوست داشت، الهام بخش برای در سراسر رودخانه و درختان بود، داستان ریچارد کانتو، یک سرهنگ دوم آمریکایی که در ایتالیا در جنگ جهانی دوم مستقر شده بود، و عشق او به یک ایتالیایی یونانی جنجال آزاردهنده و تلخ و شیرین به عاشق شدن که دلیل را تحمل می کند، به انعطاف پذیری روح انسانی و زیبایی و عظمت جهانی ونیز، در سراسر رودخانه و درختان، به عنوان بیانیه هیمینگ ها در واکنش به جنایات غیر انسانی بزرگ جنگ جهانی دوم. او در طول تمام عمر رمان کامل خود را منتشر کرد و جان اونارا را در مجله نیویورک تایمز به چاپ رساند و او را مهمترین نویسنده از زمان شکسپیر نامید.


خرید کتاب آن سوی رودخانه، زیر درختان
جستجوی کتاب آن سوی رودخانه، زیر درختان در گودریدز

معرفی کتاب آن سوی رودخانه، زیر درختان از نگاه کاربران
اگر شما این را به اینجا رسانده اید احتمال دارد که مشکل بی خوابی داشته باشید. مشکل خواب ± و یا یکی از بزرگترین شر از زمان ما است، به عنوان یک دستگاه به نام تلویزیون demonÃaco وجود دارد، تراوش زباله در اواخر صبح، و می تواند عدم ± خواب و یا به ظاهر بی ضرر - به اعتیاد به خرید patraà ± عنوان های teleshopping، پیش بینی تاروت، و یا برنامه های ماریو Vaquerizo تبدیل، همه چیز بسیار peligrosas.No نگران باشید. این را به عنوان یک پیام آشتی جویانه در نظر گرفته شده، برای بلند کردن ابرو است که alicaÃda خستگی غم و اندوه. نظر شما در داروخانه ها در بازار سیاه و سفید، محصولات اینترنت دریافت بازگشت مورد نظر آغوش الهه، و در نهایت راه حل وارد کرده است. قبل از چند صفحه از این کتاب، dormidina و ambiatol چیزی برای انجام دادن ندارند! این همینگویی در شکل خالص آن است. شکار اردک همینگوی، همینگوی آشامیدنی در ونیز، با دختران همینگوی، همینگوی، HA © کوچک در، preparándose پایان زندگی خود، همینگوی جنگ گفتن از جنگ، همینگوی دادن بیدمشک او ± آزو. بنابراین شما فقط باید در رختخواب بمانید و به وسیله خواندن سیال از سه یا چهار صفحه که دوصد به نظر می رسد، انجام شود. در آن لحظه پلک هایش بی وقفه شروع به بستن می کند. شما یک خواب آرام و آرام خواهید داشت.

مشاهده لینک اصلی
بله، همانطور که یکی از این کتابها را آغاز می کند، یکی از معما هایی است که پاپا نوشته است. ما شروع به فکر کردن میکنیم که قهرمان ما نوعی شگفتی است. اما ادامه میدهیم: من فکر میکنم، برای بسیاری از ما، این رمان Himingway است که ما بیشترین ارتباط را داریم. بسیاری از ما با گاو نرها در پامپلونا نخواهیم بود، مجروح می شویم و به پرستارمان عشق می ورزیم، با فاشیست ها مبارزه می کنیم یا قاچاقچیان را به کوبا می بریم. شکار بازی های بزرگ در آفریقا نوعی بازی مرد ثروتمند است، همانطور که همیشه هم بوده است.اما مرگ و میر ناشی از آن است؟ عشق کسی که خیلی دلتنگت می شود اینها تجاربی است که همه ما در مواجهه با آن زندگی می کنیم. همینگوی این داستان را، مورد علاقه من از رمانهایش، با ابهام کافی برای ایجاد تعجب در مورد آنچه که بین دوره ای در پایان یک جمله و اولین کلمه بعدی اتفاق می افتد، می پردازد. این یک کتاب کامل نیست اما ما خوانندگان کامل نیستیم، بجز انسانها؛ و در کانال های ونیز و در میان آن ها، شاید با کمک بزرگان ما هماهنگی داشته باشیم.

مشاهده لینک اصلی
من مایلم این را قبول کنم که در سرتاسر رودخانه و درختان، حتی به طور انحصاری با توجه به سایر آثار هممونویی، تا حدودی فاقد نیروی روایی است. این گفته می شود که این کتاب تقلید کامل از سبک الهام بخش او است و حتی اگر شما یک جنگجو نیستید و شکار اردک فنجان چای نیست، من فکر می کنم هر کسی به سختی فشار می آورد در این داستان نوعی حس جهانی از حقیقت پیدا کنید. دوست داشتنی، اشتیاق، از دست دادن، بی معنی بودن، درد - فقط یک بار دیگر فقط در 300 صفحه و تقریبا هیچ گفت وگویی طولانی تر از نصف خط، همینگویی آن را کاملا تحت پوشش قرار داده است. براوو. به عنوان یکی دیگر، من به شدت توصیه می کنم این را به هر کسی که به / و در حال برنامه ریزی در رفتن به ونیز بود، و نگه داشتن نوت بوک مفید است، به عنوان او به طور خاص اشاره تعدادی از موسسات محلی، که بسیاری از آنها هنوز وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
باید شروع کنم که من یک طرفدار بزرگ از همینگوی هستم، زیرا می دانم که این یکی از بهترین کتاب های تحسین شده ای نیست. من این رمان خاص را انتخاب کردم چون من از ایتالیا دیدن کردم و به ویژه Venice، جایی که رمان مجموعه و نوشته شده است. سرهنگ من را به من سلام داد. او در جنگ جهانی دوم زندگی سختی را تجربه کرده است و بسیاری از دیدگاه او در زندگی بر اساس چیزهایی است که در جنگ و ارتش آموخته است. او بارها تلاش می کند تا چنین شخص سختی نداشته باشد. و عشق او، یک حسابدار 19 ساله ایتالیایی 30 ساله جوان خود، همچنین به او یادآوری می کند که خیلی @ خشن @ نیست. دو نفر از آنها به طور مداوم از قلب بیمار خود یاد می کنند و آن چه که ممکن است برای آینده آنها باشد یا کمبود آن. یک عاشقانه است که کاملا درست نیست اما هنوز قابل اعتماد است. نگاه او از طریق چشم یک مرد مسن تر که می داند پایان او نزدیک است. و داستان عشق زیبا ونیز آن است.

مشاهده لینک اصلی
تردید مشترک یک مرد بسیار مسن (50 ساله) با یک زن کاملا خیره کننده، درخشان، ملال آور، ثروتمند و بسیار جوان (19 ساله). روابط آنها به نظر می رسد خیلی بزرگتر از زمانی است که برای آنها وقت می گذارید و یکی دیگر از دلایل آن این است که زن جوان می خواهد فقط درباره سوء استفاده های نظامی سرهنگ ها بشنود. (این بخشی است که برای من اهمیت دارد.) تفسیر جالب، احتمالا دیدگاه هامینگس، درباره ژنرال های جنگ جهانی دوم - اغلب بی نظیر است. من بیشتر از گفتگو (بدون توصیف نظامی) و اکثر افکار داخلی سرهنگ ها را دوست داشتم. من ونیز و شخصیت ها را دوست داشتم. من کتاب کوتاه مدت را دوست داشتم. اگر شما عاشق پاپا خرس هستید یا اگر شما یک مرد میانسال هستید که فکر می کند همه ی پرندگان جوان به شما نگاه می کنند، یا اگر شما طرفدار یک جنگ جهانی دوم هستید یا اگر شما کتاب هایی درباره ونیز را جمع آوری می کنید، ، در این است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آن سوی رودخانه، زیر درختان


 کتاب اتاق افسران
 کتاب پوست
 کتاب نامه هایی از فانوس دریایی
 کتاب جبهه های افتخار
 کتاب خوش شانس تر از همه بودیم
 کتاب پرواز را به خاطر بسپار